Bohemia World Trading Ltd
cs sk hu pl bg ro

Pracovné príležitosti, Práca v Anglicku

Pracovné programy

Všeobecné informácie

Londýn je neobmedzeným zdrojom pracovných príležitostí. Bohemia World Trading Ltd. vám ich pomôže nájsť!

Viete, že minimálna mzda v Londýne je 6,09 GBP (od 1. 10. 2012 dokonca 6,19 GBP) za hodinu? To znamená, že v Londýne môžete zarobiť viac ako 7 Eur za hodinu! Väčšina ľudí zarába, samozrejme, viac. Napokon, priemerná mzda v Londýne je dvakrát vyššia ako kdekoľvek inde v Británii!

O Londýne sa hovorí, že sú tu vysoké náklady na bývanie. Rezervujte si bývanie u nás a ušetríte. S nami budete mať minimálne náklady na ubytovanie, a o to viac môžete ušetriť.

Legálna práca v Londýne

Vo Veľkej Británii môže občan Slovenskej republiky pracovať bez akýchkoľvek pracovných povolení. Nie je potrebné nič vybavovať vopred a v Londýne vám Bohemia World Trading Ltd s hľadaním práce pomôže!

Naše tipy

Zopár informácií o možnostiach práce v Londýne, aby ste si mohli vytvoriť predstavu.

Najprv vycestujte do Londýna

Najlepšie získate prácu až po príchode do Londýna. Hľadať prácu zo Slovenskej republiky je veľmi ťažké, ak práve nie ste špecialisti vo svojom odbore.

Váš prípadný zamestnávateľ vás chce vo väčšine prípadov vidieť ešte pred tým, než vás zamestná. Máte väčšiu šancu, že vás pozve na pohovor, keď už ste v Londýne.

V Londýne sa hľadá práca najlepšie

Vaša osobná prítomnosť v Londýne pri hľadaní práce má pre vás jednu veľkú výhodu: okamžite môžete reagovať na aktuálne pracovné podmienky, ktoré sa rýchlo menia.

  • Budete potrebovať vedieť, na akých miestach a akým spôsobom hľadať prácu v Londýne.
  • Budete potrebovať vašu londýnsku adresu.
  • Budete potrebovať britské mobilné telefónne číslo.
  • Budete potrebovať životopis preložený do anglického jazyka.

S týmto všetkým vám môžeme pomôcť. Ostatné bude záležať na vás, na vašej skutočnej snahe a ochote prácu získať. Zo skúseností vieme, že kto prácu v Londýne skutočne hľadá, tak ju aj nájde!

 
Tel.: +44 (0) 2085 211 399 | Mobile: +44 (0) 7834 782 262 | +44 (0) 7713 488 500 | E-mail: info@bohemiaworld.sk; radka.lenicka@bohemiaworld.cz | www.bohemiaworld.sk
Copyright 2005-2012 © Bohemia World Trading Ltd.. All rights reserved. Design by: Webdesign.izde.cz