Bohemia World Trading Ltd
cs sk hu pl bg ro

Štúdium angličtiny v Londýne

Štúdium angličtiny v Londýne

Vzhľadom na to, že sme zmluvnými predajcami všetkých uvedených škôl, môžeme vám ponúknuť ceny kurzov bez navýšenia, to znamená v cenách, za ktoré by ste si dané kurzy kúpili osobne priamo v Londýne.

Presvedčte sa sami!

West London School – Opgrades

yellow yellow yellow yellow yellow

West London School – OpgradesOpgrades je rýchlo sa rozvíjajúci inštitút, ktorý ponúka uznávané kvalifikácie pod vedením skúsených lektorov v príjemnom prostredí. Škála kurzov je široká, od klasických kurzov po obchodnú angličtinu, či kurz ESOL, ktorý je unikátny. Akreditovaná kvalifikácia, ktorá sa zameriava na krátkodobých a dlhodobých návštevníkov Veľkej Británie, ktorí sa usilujú o prístup k vyššiemu vzdelávaniu alebo zamestnaniu vo Veľkej Británii. Programy, ktoré Opgrades ponúka, sú navrhnuté tak, aby podporovali ochotu sa učiť a rozvíjať, ktorá s kandidátmi zostane a sprevádza ich po celú dĺžku ich profesionálnych životov. Opgrades študentom ponúka bezkonkurenční pomer ceny a výkonu v porovnaní s inými školami. Je tu aj veľká možnosť individualizácia kurzov, časov a množstva výučby. Túto školu doporučujeme všetkým klientom bez rozdielu veku a úrovne znalosti angličtiny.

Internetová stránka: www.opgrades.com

CALLAN SCHOOL

yellow yellow yellow yellow white

CALLAN SCHOOLCallan School bola založená v roku 1960 a v dnešnej dobe je to jedna z najväčších a najobľúbenejších škôl v Londýne vôbec. Škola je členom organizácie ARELS, čo zaručuje splnenie vysokých nárokov na školu a pedagógov. Ako už názov školy napovedá, vyučuje sa tu Callanovou metódou. Ide o metódu intenzívneho precvičovania slovíčok a konverzácie na hodinách. Študenti študujúci pomocou Callanovej metódy sú podľa vedeckých štúdií schopní zvládnuť oveľa väčšie kvantum učiva za štvrtinový čas oproti normálne študujúcim študentom. Škola tiež ponúka všetkým svojim študentom naviac lekcie zdarma, pokiaľ studenti nie sú schopní v ich vypočítanom časovom horizonte štúdium ukončit Cambridge skúškou, a to až do tej doby, pokial sa im to podarí. Jedná sa bezpochýb o veľmi kvalitnú školu, opierajúcu sa o dlhodobé skúsenosti, kvalitu a Callanovu metódu. Za toto všetko si ale nechá dobre zaplatiť. Školu doporučujeme všetkým, ale upozorňujeme, že Callanova metóda nemusí sadnúť každému.

Internetová stránka: www.callan.co.uk

 
Tel.: +44 (0) 2085 211 399 | Mobile: +44 (0) 7834 782 262 | +44 (0) 7713 488 500 | E-mail: info@bohemiaworld.sk; radka.lenicka@bohemiaworld.cz | www.bohemiaworld.sk
Copyright 2005-2012 © Bohemia World Trading Ltd.. All rights reserved. Design by: Webdesign.izde.cz