Bohemia World Trading Ltd
cs sk hu pl bg ro

Ubytovanie v Londýne

Ubytovanie v Londýne

Prečítajte si niečo o ubytování, ktoré vám radi poskytneme v Londýne! Cenník ubytovania v Londýne nájdete nižšie na tejto strane.

Ponúkame vám ubytovanie typu "House share" v domoch so 4 až 8 izbami. Ide o najlacnejší variant ubytovania v Londýne. Klienti tu bývajú v zdieľaných domoch so spoločnou kuchyňou, kúpeľňou a obývacou izbou. Vo všetkých domoch nájdete všetko potrebné vybavenie, ktoré priebežne kontrolujeme a dopĺňame. Priemerný počet klientov na jeden dom je 8 až 9, ale v prípade veľkých domov s niekoľkými kúpeľňami je počet klientov vyšší.

Spoločenské priestory a kuchyne sú plne vybavené kompletným riadom a elektrickými spotrebičmi – práčkou, niekoľkými chladničkami, vysávačom, hriankovačom, rýchlovarnou kanvicou, žehličkou a ďalším nevyhnutným vybavením.

Vo väčšine domov je k dispozícii bezdrôtový internet.

Vybavenie izieb: postele, vankúše, paplóny, skrine, prípadne komody.

Vybavenie izieb zahŕňa prestieradlo a obliečky.

Možnosť ubytovania v Londýne vo večerných hodinách bez extra príplatkov, ktoré požadujú iné agentúry.

Pri rezervácii ubytovania z Slovenské republiky je nutné uhradiť rezervačný poplatok 32 Eur. Pre viac informácií volajte, prosím, +421 918 182 189.

Kde v Londýne?

Naše ubytovanie v Londýne nájdete v severných a východných častiach Londýna a to prevažne vo štvrtiach: EDMONTON, TOTTENHAM, ENFIELD, WALTHAMSTOW, LEYTON, STRATFORD, UPTON PARK, FOREST GATE, LEYTONSTONE a ILFORD.

Tieto štvrte sú relatívne bezpečné a najbližšími stanicami metra sú v tretej zóne Seven Sisters a Tottenham Halle, Blackhorse Road, Walthamstow Central, Leyton, Leytonstone, Stratford a Upton Park. Odtiaľ trvá cesta do centra mesta približne 20 minút.

Ceny ubytovania od 5. týždňa:

  • Dvojlôžková izba od 75 GBP týždenne za osobu
  • Jednolôžková izba od 100 GBP týždenne za osobu

Cena nájomného na osobu za prvé 4 týždne je rovnaká pre všetky dvojlôžkové izby a predstavuje 320 GBP, pričom je potrebné uhradiť aj CHECK IN FEE 95 GBP na osobu. Celková čiastka k ubytovaniu na dvojlôžkovú izbu teda predstavuje 415 GBP na osobu.

Od 5. týždňa sa už cena ubytovania určuje podľa druhu izby, domu, lokality a ďalších aspektov a v priemere sa táto cena pohybuje okolo 280 GBP na 4 týždne na osobu.

Cena jednolôžkových izieb je určovaná individuálne vzhľadom k veľkým rozdielom vo veľkostiach izieb.

V nájomnom sú zahrnuté všetky platby: za vodu, plyn, elektrinu a Council Tax.

Pri krátkodobých pobytoch si účtujeme 20 GBP za noc a je treba zložiť 20 GBP depozit.

Uvedené ceny sú za osobu a zahŕňajú i set posteľného prádla, ktorý každý klient obdrží pri nasťahovaní.

Bohemia World Trading Ltd. vám môže ponúknuť aj ubytovanie v Birminghame! Viac informácií nájdete na našich stránkach tu.

 
Tel.: +44 (0) 2085 211 399 | Mobile: +44 (0) 7834 782 262 | +44 (0) 7713 488 500 | E-mail: info@bohemiaworld.sk; radka.lenicka@bohemiaworld.cz | www.bohemiaworld.sk
Copyright 2005-2012 © Bohemia World Trading Ltd.. All rights reserved. Design by: Webdesign.izde.cz